GLADI8OR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GLADI8OR

Ovo je forum od Counter Strike Source servera Cro Fighters (GLADI8OR) 193.84.20.51:27022
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 BAN NA 5 MIN - zaista razocaran

Go down 
+2
KILLER[SRB][032]
Saton Baal
6 posters
Autor/icaPoruka
Saton Baal




Broj postova : 1
Join date : 02.01.2009

BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Empty
PostajNaslov: BAN NA 5 MIN - zaista razocaran   BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Icon_minitimepet sij 02, 2009 7:40 pm

Pozdrav svima.

Vec neko vreme igram na vasem serveru, obzirom da veliki broj igraca koje poznajem dolazi, i generalno do sad nisam imao nikakvih problema, naprotiv, bilo mi je veliko zadovoljstvo igrati s Orlicem, HC, i drugim vasim clanovima, kao i nekolicinom vasi "stalnih" musterija koje inace poznajem s drugih servera.

Medjutim, juce (1.1.2009.) u kasnim poslepodnevnim casovima, posle jedno 4 sata provedena na vasem serveru, doziveo sam veliko razocarenje. Vecina hrvatskih servera je mesto dobrodoslo za sve igracena netu, kako iz evrope tako i iz bivse juge. Uvek sam podrzavao stav da nacoshkim ispadima zaista nema mesta u "steam community", i uvek sam se trudio da ukazem adminima na takve stvari kako bi stvorili ugodnu atmosferu za igru. Juce sam prvo bio svedok jednom neprimerenom izivljavanju na temu hrvatsko-slovenackih diplomatsko-politickih odnosa, koje se zavrsilo polucasovnom tiradom "ko je kakav narod". I pored silnih pokusaja da smirim tenzije, i molbi adminima da prekinu to zaista nepotrebno ponasanje, ne samo da sam bio ignorisan, nego, kad su vec strasti bile bogato podivljale, jedan od admina, koji se kretao glasno s druge strane zida ko slon kad prolazi kroz staklarsku radnju, optuzio me je za wallhack kad je istrcao i popio po glavi, te ne udostojivsi me objasnjenja, banovao me na pet minuta.

Ja vec zaista jako dugo igram CS, i to uglavnom u engleskim klanovima i internacionalnim takmicenjima. I igram CSS iskljucivo s ovog legalnog (steam) naloga vec nekoliko godina, od kad sam presao sa CZ. Dotad sam igrao iz igraonica kojih u Beogradu ima mnogo. Znaci, ja nisam salabajzer tinejdzer podivljalih hormona, a mozda sam i najstariji na vasem serveru. Za mene je CSS jedan lep i opustajuci hoby, i zaista nemam nameru da se raspravljam sa neupucenim klincima o tome kako se igra CSS, koji zidovi pustaju metke, koji ne, i kako uostalom primetiti hakera. Za svojih 10 godina igranja NIKAD nisam bio banovan. Izmedju ostalog, bio sam i admin zaista velikih internacionalnih klanova, i jako dobro znam koliko je nekad tesko uociti chitera. ALI:

Ako vec mislite da je neko chiter, budite ljubazni pa napravite demo, i posaljite na Steambans. Ja nemam problem s tim. Jer ne koristim citove, nikad nisam, i nemam nameru. Ono sto se juce desilo je cist "admin abbuse", i posledica , verujem, krajnje nekorektnog i zlonamernog ponasanja.

Za pochetak, ocekujem izvinjenje zbog dozvoljavanja krajnje nedolichnog ponasanja u skladu s pravilima servera koje ste Vi postavili, a to je nema nacionalistichkih rasprava i ispada. Potom, ocekujem izvinjenje admina s kratkim fitiljem zbog zloupotrebe svojih "admin rights"

Na kraju, ja verujem da Vi zelite da na serveru imate kvalitetne igrace. Naravno, tu je i ona druga mogucnost da potpuno izignorisete moje zahteve, obzirom da ste jos uvek non-steam server, i da vas je savrseno bas briga za pravila servera i "opsta pravila administracije". Ja barem znam da cu onda ostati zaista razocaran u saznanju da jedna podivljala manjina na vasem serveru moze dati tako los glas mestu na koejm je bilo bas prijatno svratiti.

Uz cestitke za novogodisnje praznike
srdacan pozdrav
Saton
[Vrh] Go down
KILLER[SRB][032]

KILLER[SRB][032]


Broj postova : 6
Join date : 22.12.2008
Age : 37
Lokacija : Srbija Cacak

BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Empty
PostajNaslov: auuuu   BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Icon_minitimesub sij 03, 2009 5:00 am

brate ti si bio bas dokon pa sve ovo ispisao zbog bana na 5 min.... Razz tvoja stvar . verovatno si upravu, necu da se mesam nego SRECNA NOVA GODINA santa rendeer santa rendeer santa rendeer santa rendeer
[Vrh] Go down
Alan
Admin



Broj postova : 21
Join date : 22.12.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Empty
PostajNaslov: Re: BAN NA 5 MIN - zaista razocaran   BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Icon_minitimepon sij 05, 2009 2:30 am

saton baal sad da ti ja objasnim neke stvari jer sam ja tebi dao ban ja sam taj admin a ti i svi drugi mozete reci da sam ja jedini admin na ovom serveru koji ima kratak fitilj i sta ja znam sta a vi si razmislite koliko puta sam vas upozoravao govorio smireno i ljutito i svakako i svaki puta ako ja nisam stigao restrictat snajpere vec ste ih pokupovali i ubijali sa njima a kad sam rekao nema snajpera i sličnih stvari govorili ste da vam popusim da mi jebete mamu i sta ja znam sta sve ne i vi se cudite sto ja puknem i neke banam pa mozete biti zahvalni sto nisam zakljucao server i stavio ga pod sifru uzeo 40 igraca koji ce placat server da se na njemu igraju i sl.
Nemoj zaboravit da nije mene alana i hc-a ovaj server nebi postajao mi ga financiramo da bi se mogli zabavljat druzit i upoznavat , cak sam se osobno naso sa cetvoricom deckiju sa servera koji su za razliku od tebe normalni,a da ti objasnim i zasto dobio si ban zbog svoje drskosti i bahatosti a dok sam te pitao nesto 6 puta pravio si se prepametan pa brate pravi se ti pametan u svojoj sobi kome hoces i kada hoces i kako hoces a mislis li dolaziti na nas server trazim ne samo od tebe nego od svih nekakvo postovanje, kulturu i barem malo bontona i vjeruj mi mladji si od mene a kamoli od hc-a a sada kada i ako procitas ovo malo si sjedni razmisli dali sam u pravu i probaj nesto promjenit i uzivaj na ovom serveru ili na nekom drugom samo nemoj zaboravit da i na drugim serverima postoji bonton, kultura i postovanje. Da se vratim na jos jednu tvoju propusnost ja sam bio kada je bilo pitanje slovenaca i nisi pisnuo niti rijec kada je bila ta rasprava a isto tako lazes ko morski pas jer sam opet ja smirivao tu zajebanciju po pitanju slovenaca i okrenuo na salu svu tu stvar i nakon toga sam uploadao novu mapu da bi drugi skidali tu novu mapu da se ohlade od slovenaca a da ti kazem jos jednom tvoja stvar hoces li doci na server ili ne meni se osobno fucka ali mozda ti meni dugujes ispriku koju te necu traziti nikad ali zato te trazim da kada dolazis na server bues kulturan i kada te se nesto pita kulturno odgovoris. POZDRAV OD ADMINA ALANA
[Vrh] Go down
Saton




Broj postova : 1
Join date : 05.01.2009

BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Empty
PostajNaslov: lepo je to kad te neko nagrdi pa ti banuje profil...   BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Icon_minitimepon sij 05, 2009 4:05 am

Dragi admine Alane,

Lepo je to tako nagrditi nekoga i nalepiti mu ne znam kakve etikete, pa mu banovati profil da ne moze da ti odgovori. E pa dozvoli ti meni da ja kazem tebi nekoliko stvari:

1) ja imam 37 godina i novinar sam u jednoj od najvecih kuca u Srbiji, ako ne i na Balkanu. Nacionalistickih prica sam se nagledao ne za jedan nego za deset zivota i muka mi je od njuh vise...

2) Mrzim snajpere i u zivotu ne igram sa snajperima sem kad moram na nekoj "aim" mapi, ili kad igram "Battlefield" , ali to je neka druga prica

3) Kolicina neistina koje si izneo ovde o meni je tako gnusna da je ni pas s maslom ne bi pojeo. Naravno da sam vise no jednom govorio"dajte ljudi, prekinite, nema mesta ovakvim pricama na serveru"... al izgleda da se ili toga ne secas, ili se ne zelis setiti

4) Reci da sam drzak i bezobrazan, o meni, moze neko ko ili nema kontakt s realnoscu, ili je krajnje zlonameran. Ako je neko drzak i bezobrazan u ovoj prici onda si to ti, pogotovu sto s takvim nadobudnim i arogantnim stavom odgovaras na moj vise nego kulturan post, i jos me banujes, jako lepo i kulturno, nema sta. Ali nema veze, to je sve stvar kucnog vaspitanja.

5) Ja sam cuo da neko nesto kaze dvared, dok sam pucao, a banovan sam manje od 10 sekundi nakon sto sam te ubio (ocito si ti taj). Ali zaista mi je zao, niti sam cuo sta ko prica, niti si ti ocito cuo moje "molim", a mozebiti i nisi zeleo da cujes.


6) To sto placas deo od 50 evra mesecno da bi kao jedan od osmorice ljudi koji su osnovali klan i nazvali ha odusevljeni jednim zaista sjajnim oruzjem, ne daje ti za pravo da se izivljavas nad onima koji dolaze na vas/tvoj server. Vise sam nego kulturno cekao da mi neko odgovori, al da me ocrnis a onda banujes nalog na 30 godina, "ma sjajan si Djuro", "svaka ti se dala"

7) Jako mi je zao sto nisam sacuvao demo vaseg po-satnog nacional-sovinistickog izivljavanja u kojem si ocito uzivao, inace se ne bi osetio prozvanim. Bio bi to sjajan prilog ...

Cool Sad mozes slobodno da banujes i ovaj profil, ne bih te vise zadrzavao...
[Vrh] Go down
Zawinjo [CRO]

Zawinjo [CRO]


Broj postova : 23
Join date : 05.01.2009
Lokacija : VINKOVCI

BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Empty
PostajNaslov: Re: BAN NA 5 MIN - zaista razocaran   BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Icon_minitimepon sij 05, 2009 8:16 pm

Alane svaka cast na toliko pisanja meni se to ne bi dalo ni da moram lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Alan
Admin



Broj postova : 21
Join date : 22.12.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Empty
PostajNaslov: Re: BAN NA 5 MIN - zaista razocaran   BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Icon_minitimeuto sij 06, 2009 10:34 pm

A jebi ga prijatelju mnogi nebi pisali ni da ih mitraljezom tjeraju a da ne pisem onda bi svi pricali gledaj koji telembusi otvorili su forum i sve a ne citaju poruke i nece nikog dozivljavat ni odgovarat na upite i ostalo, a opet se to svodi na nekakvu kulturu
[Vrh] Go down
KILLER[SRB][032]

KILLER[SRB][032]


Broj postova : 6
Join date : 22.12.2008
Age : 37
Lokacija : Srbija Cacak

BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Empty
PostajNaslov: HHEHEHE   BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Icon_minitimepet sij 09, 2009 2:01 am

pa ovaj je novinar...pa to objasnjava sto ovoliko da pise hehehe.... za koju kucu radi???
ako je B92 onda mu se poserem na firmu....pozz ALANE Very Happy
[Vrh] Go down
Lordnikon




Broj postova : 44
Join date : 26.12.2008
Age : 30
Lokacija : Velika Gorica

BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Empty
PostajNaslov: Re: BAN NA 5 MIN - zaista razocaran   BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Icon_minitimesub sij 10, 2009 5:02 am

KILLER[SRB][032] je napisao/la:
pa ovaj je novinar...pa to objasnjava sto ovoliko da pise hehehe.... za koju kucu radi???
ako je B92 onda mu se poserem na firmu....pozz ALANE Very Happy

a ludjaka lol!
bravo majstore lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Empty
PostajNaslov: Re: BAN NA 5 MIN - zaista razocaran   BAN NA 5 MIN - zaista razocaran Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BAN NA 5 MIN - zaista razocaran
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
GLADI8OR :: Cro Fighters :: Pomoc-
Forum(o)Bir: