GLADI8OR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GLADI8OR

Ovo je forum od Counter Strike Source servera Cro Fighters (GLADI8OR) 193.84.20.51:27022
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ban bez razloga

Go down 
+8
SteFaN
Alan
ORLIĆ
KILLER[SRB][032]
Lordnikon
( gedora )BUHTLA
t-bone
Phoenix
12 posters
Autor/icaPoruka
Phoenix




Broj postova : 13
Join date : 26.12.2008

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimepet pro 26, 2008 3:04 am

Pozz svima i sretan Bozic.

Zanima me zasto se mene konstantno bana bez ikakvog razloga. Mislim nerazumijem u cemu je stvar.
[Vrh] Go down
t-bone
Admin



Broj postova : 11
Join date : 22.12.2008
Age : 40
Lokacija : Supetar /Brač/

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimepet pro 26, 2008 4:50 am

Phoenix je napisao/la:
Pozz svima i sretan Bozic.

Zanima me zasto se mene konstantno bana bez ikakvog razloga. Mislim nerazumijem u cemu je stvar.

izgleda da se koristis nekakvim hackom ili cheatom, jos cu sutra provjerit i jos nesto ne odgovaras na pitanja kad te admin nesto pita preko mica
[Vrh] Go down
Phoenix




Broj postova : 13
Join date : 26.12.2008

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimepet pro 26, 2008 2:14 pm

Cheat nemam, to ti je sigurno uostalom imam steam. A ne odgovaram preko mica jer imam disejblan voice "voice_enable 0" na publicu jer ne mislim slusat kak se klinci deru i zavijaju, jer tako nemogu pratit igru.

Tak da ak me trebate nekaj pitat imate friends ili ingame chat.
[Vrh] Go down
( gedora )BUHTLA




Broj postova : 6
Join date : 26.12.2008

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimepet pro 26, 2008 11:50 pm

Phoenix je napisao/la:
Pozz svima i sretan Bozic.

Zanima me zasto se mene konstantno bana bez ikakvog razloga. Mislim nerazumijem u cemu je stvar.

e phoenix bilo je po meni ocito da imas wall hack.pozdrav svima.sretan božić santa santa santa


Zadnja promjena: ( gedora )BUHTLA; sub pro 27, 2008 1:03 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Lordnikon




Broj postova : 44
Join date : 26.12.2008
Age : 30
Lokacija : Velika Gorica

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimesub pro 27, 2008 12:38 am

gle skuzili su da si koristio Wallhack i da si "dobar" glumac ali izgleda da nisi dovoljno dobar da te ne skuze
[Vrh] Go down
Phoenix




Broj postova : 13
Join date : 26.12.2008

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimesub pro 27, 2008 1:05 am

( gedora )BUHTLA je napisao/la:
e phoenix bilo je po meni ocito da imas wall hack i aim bot.pozdrav svima

Prvo jedno pitanje... Koliko ti dugo igras CS:S i koliko imas iskustva da si to uspio ocijeniti??

Aimbot LOL. kao prvo imam steam preko 3 godine isti acc koji nije banan. Igrao sam nekog ESL, CB itd. sad samo mixeve na legit serverima i josh uvijek nisam banan. To samo ide meni na ruku da nisam chiter.
To sto imam dobar aim ima za cinjenicu da igram CS i CS:S vec sad preko 8 god pa ti je to profesionalna deformacija.

So se toce WH-a jedini WH koji ja imam se slusalice, voice_enable 0 i upotreba sivih stanica u glavi u kombinaciji s iskustvom. Tak da nemojte prodavat price za malu dijecu.

Istina imate chitera na serveru pogotovo kad ni admini nemaju steam ali ja vam nisam jedan od njih. LP.
[Vrh] Go down
Lordnikon




Broj postova : 44
Join date : 26.12.2008
Age : 30
Lokacija : Velika Gorica

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimesub pro 27, 2008 2:51 am

gle sve je to najvjerojatnije istina sto si reko za sebe ali ako te netko proglasi citerom ubuduce reci adminu
ako te on bano onda neznam a ako su te igraci onda nemoj uopce obracat paznju
[Vrh] Go down
KILLER[SRB][032]

KILLER[SRB][032]


Broj postova : 6
Join date : 22.12.2008
Age : 37
Lokacija : Srbija Cacak

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: za Phoenix   Ban bez razloga Icon_minitimesub pro 27, 2008 12:01 pm

koliko ja znam nisi banovan zbog chiteva vec zato sto nisi odgovorio adminu kada te je zvao, zbog kampiranja, to sto ti ne koristis slusalice, mutas sve igrace to je tvoj problem. svaka tebe cast nisi los igrac i ja igram CS vec skoro 10god. ali pojeta je da nemo kampiranja na ovo serveru a to je ono sto ti uvek radis.
[Vrh] Go down
Phoenix




Broj postova : 13
Join date : 26.12.2008

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimesub pro 27, 2008 2:53 pm

LOL kakvo kampiranje. Izgleda da neznate basics of Counter Strike playing. Ako igras ko CT cuvas site i sprijecavas T da postave bombu, a ne ko velika vecina noobova koji rushaju ko CT i nitko ne cuva site i onda popushe i pitaju se zasto. Ako igras ko T onda napadas i rushash ali to ne znaci da ces ko debil uletit na site di te cekaju 2 snajpera i 3 sa M4 nego taktiziras. Stoga ja ne kempam neko taktiziram i ne izletavam ko muha bez glave to je velika razika. Kemp je kad netko stoji cijelo vrijeme na jednoj tocki na mapi i od tamo se ne mice.
Kad bomba padne na pod logicno je da ces ju cuvat a ne trcat okolo po mapi da terori pokupe bombu i plentaju je. To su osnove osnova. Ako tko treba tipove kak igrat CS mozemo dogovorit cijenu.

Ja koristim slusalice nekuzim di sam ja napisao da ne koristim.

Mutam igrace jer 99% igraca koji igraju na publicu doslovce urlice na mic pricaju bez veze, da ne kazem da neki namjreno pustaju muziku u eter i od toga se nemoze nista cuti a kamoli kvalitetno igrat. Da ne kazem da admini znaju cesto stavit sv_alltalk 1 sto je josh veca debilana.

Ja kad igram CS igram da pobjedim a ne da izletim ko muha bez glave i popijem HS. To je velika razlika. Tak da sve teorije kao da sam banan zbog kempa padaju u vodu.

Vec sam napisao, ako me je stvarno netko trebao nesto mogo je napisat u chat ili na friends a ovo da se nisam javio je samo izlika.
[Vrh] Go down
KILLER[SRB][032]

KILLER[SRB][032]


Broj postova : 6
Join date : 22.12.2008
Age : 37
Lokacija : Srbija Cacak

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: ????   Ban bez razloga Icon_minitimesub pro 27, 2008 6:29 pm

JESI LI TI LUD???? COVECE JA ZNAM SUSTINU CS , ALI TI NE RAZUMES DA TVOJA VRSTA IGRE SE ZASNIVA NA KAMPIRANJU (TAKTIZIRANJU rabbit ) A TOGA NEMA NA OVOM SERVERU, IGRA SE RASH I NEMOZE DA BUDE DRUGACIJE. SNAJPERI SU RESTRIKTOVANI ZBOG KAMPIRANJA, NEMOGU DA VERUJEM DA NE RAZUMES PROSTA PRAVILA SERVERA, 90% OSTALIH IGRACA TO RAZUME SAMO TI JOS NEKI POJEDINCI NECE DA SVHVATE. PA ZATO POPIJU BAN. AKO TI SE NE SVIDJA SERVER.. PUTUJ IGUMANE!!!!! Exclamation Question Exclamation Question
[Vrh] Go down
Phoenix




Broj postova : 13
Join date : 26.12.2008

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimesub pro 27, 2008 7:17 pm

Malo opce kulture i ne pisat sa CAP lock uapljenim.

Onda si stavite u server name i motd Rush only server pa ce svima biti jasno. Jer nigdje ne pise rush only niti itko to zna. Stoga ovih 90% koji "znaju", neznaju nego su noobovi i samo rushaju. To je velika razlika.
[Vrh] Go down
( gedora )BUHTLA




Broj postova : 6
Join date : 26.12.2008

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimened pro 28, 2008 9:52 pm

ne responda mi server a kolko sam vidio nisam bio banan.pomoc mi treba
[Vrh] Go down
ORLIĆ




Broj postova : 22
Join date : 31.12.2008

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimečet sij 01, 2009 4:41 pm

izvini buhtla za ban nisam te namerno pozz
[Vrh] Go down
Phoenix




Broj postova : 13
Join date : 26.12.2008

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimened sij 04, 2009 2:02 am

LOL...

A zasto mene opet stalno banate???

Mislim kakav WH. Recite bilo kad ako vam je nesto sumnjivo reci cu vam tocno zasto sam tako odigrao u toj situaciji.

Jedini WH koji ja imam je maksimalno izostren vid i sluh u kombinaciji sa slusalicama i wide monitorom. A ne tamo neki hackovi.

Uostalom vec sam reko, da imam neki WH vec odavno bi me VAC banao a koliko vidim josh nije, ocito je da nemam nikakve cheatove. Uostalom Aequitas bi me takodjer na ESL banao a ni on nije, stoga ne pricajte gluposti.

LP.
[Vrh] Go down
Alan
Admin



Broj postova : 21
Join date : 22.12.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimepon sij 05, 2009 2:51 am

phoenix pozdrav od admina Alana

stvar je malo poprilicno zajebana tek sam danas dosao na nas forum i procitao u detalje sve ovo sto ste si pisali medjutim sad sam i ja shvatio neke detalje koji su mi sada jasniji. Dogadja se to daa u dosta situacija imas srecu u nesreci osobno ja sam te gledao i vidim kako covjeka znas docekat u cosku kraj kutija ili zida i docekas ga da izadje i proresetas ga i sve da ga ubijes upucuje na wall hack jer nitko 8 puta za redom na istu foru nece ubit protivnika pogotovo kada protivnik tebe prati a ti mu stanes iza coska ko da znas da je tu koliko udaljen i tocno kada ce naici tako ako imas recept bio bi ti zahvalan.
Slijedeca stvar zasto sam ti dao ban nekoliko puta jer sam te osobno zvao pujn klinac puta nisi mi se odazivao uopce i zbog toga sam imao osjecaj da ti mene ignoriras a jos kako sam mislio da imas tacj cheat sam ti dao ban sada kad sam ovo procitao ja ti se ispricavam ali probat cu te snimit daa vidis sam sebe kako izgleda iz moje perspektive te situacije i onda cu te pitat da mi objasnis da li je to wall hack ili neki drugi cheat a situacija ti je takva da u tom trenutku to bog nemoze objasniti.
Nadam se da prihvacas moju ispriku a i da cemo popricat o svemu uskoro na serveru. POZDRAV OD ADMINA ALANA
[Vrh] Go down
Phoenix




Broj postova : 13
Join date : 26.12.2008

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimepon sij 05, 2009 3:58 am

Gle cuj, savladat sacekusu iza kutje nije lako i treba dosta vremena. Puno je tu cimbenika. Samo cu nabrojat neke da vidis o cemu je rijec.
Za uspjesnu sacekusu iza kutije ispred vratiju ili kornera potrebno ti je sljedece:

1. Tvoja udajenost od ruba.
2. polozaj tvog nisana u odnosu na protivnika, tj. da ti je tocno u visini glave
3. pretpostavka putanje protivnika. Sto je dalje to je nize i orbnuto.
4. brzina protivnika ( sneak ili run)
5. dali on zna da ga cekas ili ne
6. konfiguracija terena, dali je nagnut vise nivoa ili ste u istom nivou( najteze je savladat na kosini sa razlicitim visinama nivoa)
7 I zadnje ono najvaznije!!!! Slusalice i savrseno izostren sluh za sto bolje odredjivanje putanje, udaljenosti i kretanja protivnika.

Josh jedna stvar. Sacekusa je inace dobra koliko i losha. Jer ako netko zna di si, i ako radis sa cekusu protivnik ima vece sanse da ce te ubiti zbog source netcode delaya (oko 150-200 ms) sto ako je iskusan igrac je ogromna prednost u vremenu reakcije. S druge strene ako je ispred tebe veliki otvoreni prostor onda ti nema druge i jednostavno riskirat sa sacekusom jer na cistini ce te ubit sigurno ako ides u nazad.

Mislim evo ovo ti je popis varijabli samo za sacekusu a koliko josh toga ima u cijeloj igri dok se odvija runda. To ti je sve iskustvo nista drugo.

Mislim zvucat se vam glupo ali pocinjem naplacivat instrukcije iz Sourca kako igrat jer toliko sam vremena vec utrosio nista drugo mi ne preostaje.

A kaj se tice onih 8 puta. Uvijek ti netko naleti i bude 9 put :-) jer jednostavno iskusni igrac zna toliko lijepih mjesta na mapi sa sacekusu da ti je tesko nijh sve provjeravat. Zato ekipa obicno puca prvo pa tek onda provjerava. ALi treba razlikovat sa cekusu od kempinga. JEr ako nekoga cujes da dolazi i cekas ga da proviri glava to nije camping to je sacekusa.

Kaj se tice voica. Ja to imam ugaseno na publicu iz vrlo jednostavnog razloga. Previse se ljudi izderava i laprda te se nista ne cuje a kako si procitao ovo gore vidio si da je zvuk esencija igranja CSS-a. Stoga kad igram, ugasim voice da me ne ometa. Ali zato mi je uvijek upaljen chat ili steam friends pa me se uvijek moze pitat.

Rest.... NP...
[Vrh] Go down
SteFaN

SteFaN


Broj postova : 7
Join date : 22.12.2008
Age : 30
Lokacija : Paris

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimečet sij 08, 2009 5:49 pm

I ja sam danas dobio ban na jedan dan , zanima me sto ?

ali ja nemogu kao ostali da promenim ip kad iskljucim i ukljucim internet uvek mi ostaje isto

a ok dobio sam razlog : greska
[Vrh] Go down
http://www.gladi8or.110mb.com
CRO M@rko




Broj postova : 1
Join date : 08.01.2009

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimečet sij 08, 2009 11:27 pm

Evo danas i ja igro na vašem serveru i odjednom ban, niti znam iz kojeg razloga, cheater nisam jel neznam kak se uopče cheata na toj igrici, igram CSS tek par mjeseci, igro sam po privatnim serverima nas 10-12 i negdje prije sam počeo igrat po ovakvm serverima koji su javni.
Samo molim razloga što sam banan.
I da kad me je izbacilo pisalo je You have added to baned list!
[Vrh] Go down
exww




Broj postova : 2
Join date : 10.01.2009

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimesub sij 10, 2009 3:31 am

Upravo sam bio banovan bez ikakvog razloga , jedino ako je admin bio rasista ili mrzi moju zemlju. Uglavnom 1 lik je rekao da imam cheat i dobio sam instant ban na 24h uz sto je admin sam rekao "i dont know if you have cheat or not" ali posto ima velik ego pa mora banovat sve , ne znam sta je problem jos igram na ovom serveru jos odkad nije bio na steamu.
[Vrh] Go down
t-bone
Admin



Broj postova : 11
Join date : 22.12.2008
Age : 40
Lokacija : Supetar /Brač/

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimesub sij 10, 2009 12:50 pm

exww je napisao/la:
Upravo sam bio banovan bez ikakvog razloga , jedino ako je admin bio rasista ili mrzi moju zemlju. Uglavnom 1 lik je rekao da imam cheat i dobio sam instant ban na 24h uz sto je admin sam rekao "i dont know if you have cheat or not" ali posto ima velik ego pa mora banovat sve , ne znam sta je problem jos igram na ovom serveru jos odkad nije bio na steamu.

NI SADA NIJE NA STEAMU
[Vrh] Go down
exww




Broj postova : 2
Join date : 10.01.2009

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimesub sij 10, 2009 1:43 pm

A lol pa mogo si me makar unbanovat ? Razz
[Vrh] Go down
Alan
Admin



Broj postova : 21
Join date : 22.12.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimesub sij 10, 2009 5:26 pm

kada ti nesto nije jasno pitaj admina i sve ce ti objasniti
ako si nesto mislio shvatit ces da admin misli na sve
ako mislis da imas ideju pitaj admina i shvatit ces opet da admin vez zna i radi po pitanju tvoje ideje prije nego sto si ti mislio
admin ne cita novine na serveru on se informira
admin ne spava na serveru on razmislja
Pa prijatelju ako bilo što ako ti padne na pamet procitaj ove korake i znat ces da admini uvijek znaju svoj posao
POZDRAV ADMIN ALAN
[Vrh] Go down
t-bone
Admin



Broj postova : 11
Join date : 22.12.2008
Age : 40
Lokacija : Supetar /Brač/

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimesub sij 10, 2009 5:27 pm

Alan je napisao/la:
kada ti nesto nije jasno pitaj admina i sve ce ti objasniti
ako si nesto mislio shvatit ces da admin misli na sve
ako mislis da imas ideju pitaj admina i shvatit ces opet da admin vez zna i radi po pitanju tvoje ideje prije nego sto si ti mislio
admin ne cita novine na serveru on se informira
admin ne spava na serveru on razmislja
Pa prijatelju ako bilo što ako ti padne na pamet procitaj ove korake i znat ces da admini uvijek znaju svoj posao
POZDRAV ADMIN ALAN


HEHE
[Vrh] Go down
viit




Broj postova : 1
Join date : 31.05.2009

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimened svi 31, 2009 11:08 pm

Banovan sam danas oko 19h ne znam koji je to admin uradio ali potpuno bezrazlozno. Nik mi je Neee u glavu. nisam nikakav klinac imam 35g i volim sa vremene na vrijeme da odigram koju partiju a kod vas je dobra ekipa i uvjek ima neko od admina radi citera. toliko od mene i nadam se da u buduce nece vise biti bezrazloznih banova. Unaprijed zahvalan Vanja iz Bara
[Vrh] Go down
LoL

LoL


Broj postova : 8
Join date : 07.01.2009
Lokacija : Varaždin

Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitimečet lip 04, 2009 3:44 am

viit je napisao/la:
Banovan sam danas oko 19h ne znam koji je to admin uradio ali potpuno bezrazlozno. Nik mi je Neee u glavu. nisam nikakav klinac imam 35g i volim sa vremene na vrijeme da odigram koju partiju a kod vas je dobra ekipa i uvjek ima neko od admina radi citera. toliko od mene i nadam se da u buduce nece vise biti bezrazloznih banova. Unaprijed zahvalan Vanja iz Bara


ako neko od admina da ban ili nastane problem obratite se meni, ja budem riješio sve Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ban bez razloga Empty
PostajNaslov: Re: Ban bez razloga   Ban bez razloga Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ban bez razloga
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
GLADI8OR :: Cro Fighters :: Pomoc-
Forum(o)Bir: