GLADI8OR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GLADI8OR

Ovo je forum od Counter Strike Source servera Cro Fighters (GLADI8OR) 193.84.20.51:27022
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 kordy je hacker!!!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
ORLIĆ




Broj postova : 22
Join date : 31.12.2008

kordy je hacker!!! Empty
PostajNaslov: kordy je hacker!!!   kordy je hacker!!! Icon_minitimened sij 11, 2009 3:57 pm

kordy ti si cheater ..orlic nikad se ne vara kada igras na internetu, imamo video.. pisko i ti ste iste picketine!!
car alan ce to sredit!! Smile pozz orlic
[Vrh] Go down
Kordy




Broj postova : 12
Join date : 27.12.2008

kordy je hacker!!! Empty
PostajNaslov: Re: kordy je hacker!!!   kordy je hacker!!! Icon_minitimened sij 11, 2009 5:32 pm

Nisam čiter a ni hacker , ako tko želi od admina (alan , hc , batman) koji žive blizu mene ja ih
pozivam u svoju kuću kao goste da im pokažem kako igram , znam da zvuči glupo ..........
Ja sam na ovom serveru igro dok ti još nisi ni čuo za njega, piška je jučer alan ulovio opet sa wh
i dobio je ban ali to nije moj problem , nismo piško i ja povezani nekom vezom..........
Ja ću sada otići sa servera , a za mjesec-dva kada se vratim na vaš server (hc,alan,ivek)
biti ću na steamu , sa video gameplay-om na you tubu kako se igra.
Do tada možeš govoriti o meni šta god hoćeš za čitove i hackove ali ne možeš me vrijeđati.
Sada ću ti prešutjeti za ovo "pičketine" iz poštovanja prema starijim osobama ali čekaj dan
kad ću se vratiti na server , sa steamom...
P.S. koji bi ja to čit trebao imati??
Pošalješ brata-rođaka ovdje i ubijem ga te odmah imam nekakav čit...
pozdrav do tada.........
[Vrh] Go down
ORLIĆ




Broj postova : 22
Join date : 31.12.2008

kordy je hacker!!! Empty
PostajNaslov: Re: kordy je hacker!!!   kordy je hacker!!! Icon_minitimepon sij 12, 2009 2:56 pm

Kordy je napisao/la:
Nisam čiter a ni hacker , ako tko želi od admina (alan , hc , batman) koji žive blizu mene ja ih
pozivam u svoju kuću kao goste da im pokažem kako igram , znam da zvuči glupo ..........
Ja sam na ovom serveru igro dok ti još nisi ni čuo za njega, piška je jučer alan ulovio opet sa wh
i dobio je ban ali to nije moj problem , nismo piško i ja povezani nekom vezom..........
Ja ću sada otići sa servera , a za mjesec-dva kada se vratim na vaš server (hc,alan,ivek)
biti ću na steamu , sa video gameplay-om na you tubu kako se igra.
Do tada možeš govoriti o meni šta god hoćeš za čitove i hackove ali ne možeš me vrijeđati.
Sada ću ti prešutjeti za ovo "pičketine" iz poštovanja prema starijim osobama ali čekaj dan
kad ću se vratiti na server , sa steamom...
P.S. koji bi ja to čit trebao imati??
Pošalješ brata-rođaka ovdje i ubijem ga te odmah imam nekakav čit...
pozdrav do tada.........
SLUSAJ CITERU DODJI NA SERVER NEKA TI ALAN KAZE ON JE VIDEO KLIPOVE IMAM IH 9 KOMADA MOZES DA BIRAS..ALAN SE MNOGO RAZOCARAO U TEBE!!!!!
PS:DODJI KASNIJE S`STEAMOM BANACU TI GA CITERU JER SI NAS ZAJEBO CELO VREME!!! POZZ ORLIC
[Vrh] Go down
Lordnikon




Broj postova : 44
Join date : 26.12.2008
Age : 30
Lokacija : Velika Gorica

kordy je hacker!!! Empty
PostajNaslov: Re: kordy je hacker!!!   kordy je hacker!!! Icon_minitimepon sij 12, 2009 8:28 pm

ako je tako onda stvarno nemam sta za rec nego damo da sam razocaran Sad Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
Kordy




Broj postova : 12
Join date : 27.12.2008

kordy je hacker!!! Empty
PostajNaslov: Re: kordy je hacker!!!   kordy je hacker!!! Icon_minitimepon sij 12, 2009 11:22 pm

Orlić hvala na komplimentu ali ne, nisam hacker , ja sam obični računalni tehničar (SŠS),
koliko god na snimkama ili ćemu već izgleda da imam wh , ja i dalje tvrdim da ga nisam
nikada ni imao ni upalio,ne biste vjerovali ali tu ste učinili veliku pogrešku,
možda ćete mi jednog dana povjerovati, ali mene to više ne jebe ni 5% jer se ne morate brinuti da
ću više ikada dođi na server gdje banaju sve malo bolje igraće, makar imaju steam...
Doviđenja i sretno sa bananjem i besmislenim optuživanjem igraća
[Vrh] Go down
ORLIĆ




Broj postova : 22
Join date : 31.12.2008

kordy je hacker!!! Empty
PostajNaslov: Re: kordy je hacker!!!   kordy je hacker!!! Icon_minitimeuto sij 13, 2009 1:24 am

Kordy je napisao/la:
Orlić hvala na komplimentu ali ne, nisam hacker , ja sam obični računalni tehničar (SŠS),
koliko god na snimkama ili ćemu već izgleda da imam wh , ja i dalje tvrdim da ga nisam
nikada ni imao ni upalio,ne biste vjerovali ali tu ste učinili veliku pogrešku,
možda ćete mi jednog dana povjerovati, ali mene to više ne jebe ni 5% jer se ne morate brinuti da
ću više ikada dođi na server gdje banaju sve malo bolje igraće, makar imaju steam...
Doviđenja i sretno sa bananjem i besmislenim optuživanjem igraća

ako je to radar onda imas neki specijalni..a da vidis kroz zidove to je hack Smile
pogledaj video!!!

DOVIDJENJA IMA DA NAM NEDOSTAJES!!!
[Vrh] Go down
Kordy




Broj postova : 12
Join date : 27.12.2008

kordy je hacker!!! Empty
PostajNaslov: Re: kordy je hacker!!!   kordy je hacker!!! Icon_minitimesub sij 17, 2009 5:07 pm

[Vrh] Go down
Phoenix




Broj postova : 13
Join date : 26.12.2008

kordy je hacker!!! Empty
PostajNaslov: Re: kordy je hacker!!!   kordy je hacker!!! Icon_minitimened sij 18, 2009 1:24 am

Sad mi vrati 8 minuta zivota sto sam potratio na ovo. Mislim stvarno neznam sto je ovaj video trebao predstavljat ili dokazat ali sigrno nije ni blizu cak i ispod prosjecnog frag movie-a
[Vrh] Go down
Lordnikon




Broj postova : 44
Join date : 26.12.2008
Age : 30
Lokacija : Velika Gorica

kordy je hacker!!! Empty
PostajNaslov: Re: kordy je hacker!!!   kordy je hacker!!! Icon_minitimened sij 18, 2009 3:56 am

hahaha
kako si ga spustio lol!
e da dal mi neko meze rec s kojim da programom snimam tak nesto iz igrice ???
[Vrh] Go down
ORLIĆ




Broj postova : 22
Join date : 31.12.2008

kordy je hacker!!! Empty
PostajNaslov: Re: kordy je hacker!!!   kordy je hacker!!! Icon_minitimened sij 18, 2009 12:27 pm

Lordnikon je napisao/la:
hahaha
kako si ga spustio lol!
e da dal mi neko meze rec s kojim da programom snimam tak nesto iz igrice ???
"gamecam" javi se kod mene! pozz ORLIĆ
[Vrh] Go down
Sponsored content





kordy je hacker!!! Empty
PostajNaslov: Re: kordy je hacker!!!   kordy je hacker!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kordy je hacker!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
GLADI8OR :: Cro Fighters :: Novosti-
Forum(o)Bir: