GLADI8OR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GLADI8OR

Ovo je forum od Counter Strike Source servera Cro Fighters (GLADI8OR) 193.84.20.51:27022
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 zasto pobogu , zasto

Go down 
+2
Phoenix
micho
6 posters
Autor/icaPoruka
micho




Broj postova : 2
Join date : 08.01.2009

zasto pobogu , zasto Empty
PostajNaslov: zasto pobogu , zasto   zasto pobogu , zasto Icon_minitimečet sij 08, 2009 7:21 pm

alan me banno 5 puta , i to svaki put zbog scorea , niti jednom nije gledao dali uopce iam cheat il ista.
kad sam se vratio na server , po 6. put , banno me istog trena bez objasnjenja zasto.
takodjer je banno josh 3 , 4 ljudi zbog ko zna cega.tolko o njemu.

btw : http://www.esl.eu/eu/team/2745197/

GG

EDIT: eo i 7. ban , lik banna koga god hoce kad mu se prohtije. mislim da je rekorder po tom pitanju , banno je 10 ljudi u svega 15min

ako ima problema nek ih rjesava negdje drugdje a ne da se izivljava na serveru.
[Vrh] Go down
Phoenix




Broj postova : 13
Join date : 26.12.2008

zasto pobogu , zasto Empty
PostajNaslov: Re: zasto pobogu , zasto   zasto pobogu , zasto Icon_minitimečet sij 08, 2009 8:48 pm

Ne dirajte mi michu! :-)
[Vrh] Go down
Alan
Admin



Broj postova : 21
Join date : 22.12.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

zasto pobogu , zasto Empty
PostajNaslov: Re: zasto pobogu , zasto   zasto pobogu , zasto Icon_minitimepet sij 09, 2009 1:42 pm

micho pokusaj se sjetiti koliko puta smo te zvali ne javljas se ne reagiras a igra ti se zasniva na kampanju a osim toga vidim da nisi primjetio da momentalno banam ruse, chehe, slovake, ruse i sve one koji nisi sa balkana (hrvatska,srbija,bosna,a sad trenutno bojkotiram slovensko kako oni bojkotiraju nas)
[Vrh] Go down
micho




Broj postova : 2
Join date : 08.01.2009

zasto pobogu , zasto Empty
PostajNaslov: Re: zasto pobogu , zasto   zasto pobogu , zasto Icon_minitimepet sij 09, 2009 3:21 pm

Alan je napisao/la:
micho pokusaj se sjetiti koliko puta smo te zvali ne javljas se ne reagiras a igra ti se zasniva na kampanju a osim toga vidim da nisi primjetio da momentalno banam ruse, chehe, slovake, ruse i sve one koji nisi sa balkana (hrvatska,srbija,bosna,a sad trenutno bojkotiram slovensko kako oni bojkotiraju nas)

HAHAHAHAHAHA , e tu si se stari moj gadno zajebo , ja kao prvo prezirem kampere tako da nisam uopce kampo nego samo rush only (tako sam i nabio score 20:0 u samo 5min), zvao me nitko nije , pogotovo ne ti jer bi sigurno cuo ili procito , ja tebe nisam ni vidio na serveru prvo , tek nakon sto sam promjenio ime i vratio se na server. cisto si me banno jer si mislio da sam chiter po scoreu.ak ne vjerujes pitaj finixa , jer sam njega flejmo vishe puta zbog njegovog kempanja :DD
[Vrh] Go down
jack




Broj postova : 1
Join date : 28.12.2008

zasto pobogu , zasto Empty
PostajNaslov: Re: zasto pobogu , zasto   zasto pobogu , zasto Icon_minitimepet sij 09, 2009 5:09 pm

Ajde što se buniš što je to 5 puta dobit ban. Ja bi dobio ban svaki put kada bi burno reagirao nakon što mi je alan (namjerno je 1. slovo malo) opsovao ženski dio obitelji. Ovo je alanov server i tu se igra prema njegovim pravilima. Što to prije shvatiš to bolje za tebe.
[Vrh] Go down
Lordnikon




Broj postova : 44
Join date : 26.12.2008
Age : 30
Lokacija : Velika Gorica

zasto pobogu , zasto Empty
PostajNaslov: Re: zasto pobogu , zasto   zasto pobogu , zasto Icon_minitimesub sij 10, 2009 4:59 am

samo da kazem na sve ovo lol!
[Vrh] Go down
Alan
Admin



Broj postova : 21
Join date : 22.12.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

zasto pobogu , zasto Empty
PostajNaslov: Re: zasto pobogu , zasto   zasto pobogu , zasto Icon_minitimesub sij 10, 2009 5:31 pm

jack sorry ali nisam te zapamtio po niku a za zenski dio obitelji ja inace izbjegavam spominjati i rijetko kad da mi to pobjegne osim kada puknem pa ako ti nije problem javi svoj nick pa da se malo podruzimo a mozda i vjerojatno kada sam eksplodirao nekoga neduznoga sam malo isprovocirao a mozda sam i imao razlog to je jos u zraku.... lol! lol! Twisted Evil
[Vrh] Go down
biafra junior

biafra junior


Broj postova : 2
Join date : 27.12.2008
Lokacija : Enugu; Repablic of Biafra

zasto pobogu , zasto Empty
PostajNaslov: Re: zasto pobogu , zasto   zasto pobogu , zasto Icon_minitimened sij 11, 2009 12:55 pm

ma dobar je alan dok ga netko ne isprovocira, ali kada pobjesni zna katkad nastradati i nedužna osoba
[Vrh] Go down
Alan
Admin



Broj postova : 21
Join date : 22.12.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

zasto pobogu , zasto Empty
PostajNaslov: Re: zasto pobogu , zasto   zasto pobogu , zasto Icon_minitimened sij 11, 2009 1:54 pm

ma tko ja ma neeeeeeebiiiii jaaaa ni pod razno nekoga bannao hhehehe Very Happy Shocked Shocked What a Face
[Vrh] Go down
Lordnikon




Broj postova : 44
Join date : 26.12.2008
Age : 30
Lokacija : Velika Gorica

zasto pobogu , zasto Empty
PostajNaslov: Re: zasto pobogu , zasto   zasto pobogu , zasto Icon_minitimepet sij 16, 2009 12:52 am

hahaha lol!
ma di bi ti alan nekog bano ti ni mrava nebi zgazio lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





zasto pobogu , zasto Empty
PostajNaslov: Re: zasto pobogu , zasto   zasto pobogu , zasto Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
zasto pobogu , zasto
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
GLADI8OR :: Cro Fighters :: Pomoc-
Forum(o)Bir: